Odnowa w Duchu Świętym

UWAGA Zmiana miejsca ; uwielbienie będzie w kościele pw. Św Józefa   12 MAJA 2017r. Zapraszamy na kolejne uwielbienie. Zaczynamy o 18.00 Mszą Świętą kończymy około 21.00 Apelem Jasnogórskim. Dlaczego w piątek? Będzie to czuwanie w klimacie wieczernika przed 100-leciem objawień Fatimskich, które będą obchodzone w sobotę.:) Dzieło to zrodziło się z pragnień wielu serc naszych braci i sióstr, którzy już od jakiegoś czasu odczuwali potrzebę aby w jedności i bez podziału na grupy spotykać się na bezwarunkowym uwielbieniu Boga, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy także odczuwają takie przynaglenie. PRZYJDŹ TO JEST TEN CZAS:)
Zapraszamy na II Koszalińskie Wieczory Uwielbienia 11 marca 2017 od godz 18.00 w kościele św. Józefa obok katedry w Koszalinie. Mszę Świętą odprawi bp Edward Dajczak pasterz naszej diecezji, a konferencję wygłosi ks. dr Dariusz Jastrząb proboszcz parafii katedralnej.
Jeśli pragniesz więcej MIŁOŚCI, pokoju i radości w swoim życiu - przyjdź!
Już dziś zapraszamy na spotkanie, które może odmienić Twoje życie!
Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.Spotkania będą odbywały się przez 10 kolejnych tygodni od 6 października w każdy poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18:00.
W pierwszy poniedziałek miesiąca jest adoracja oto  kilka migawek z tego nabożeństwa.
Grupa Odnowy w Duchu Świętym na Roli koło Lipia Wyjazd był zorganizowany w dniach 28-30.06.2013r. Było nas kilkanaście osób. Było coś dla ciała i dla ducha. Bardzo przyjemnie spędzilismy czas na łonie natury.
Odnowa w Duchu Świętym             Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Veni Creator" przy parafii pw. Ducha Świętego w Koszalinie powstała 28 lata temu jako grupa modlitewna, której charyzmatem jest uwielbienie Boga, posługa modlitwą wstawienniczą, prowadzenie dziesięciotygodniowych Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy. Istotne znaczenie ma także formacja indywidualna. Członkowie grupy posługują w parafii, jak też poza nią, biorąc udział w modlitwach wstawienniczych i egzorcyzmach w Domu Miłosierdzia. A także wraz z pozostałymi koszalińskimi wspólnotami Odnowy w Duchu Świętym raz w miesiącu prowadzą nabożeństwo uzdrowienia w katedrze. Angażują się w przygotowanie i prowadzenie Wieczorów Chwały. Wspólnota od lat przygotowuje czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego,…

Media parafialne

b nasze zycie

b telewizja duch

Media w diecezji

Dobre Media

Gość Niedzielny

b barka