OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023 r.

 

  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + MARIA KRAUZE, + DANUTA JUSZCZUK, + MARIA BARTOŁD, + BOGUSŁAW CYRANKOWSKI, + ZBIGNIEW NOWAK, + MARIA GACAŁEK, + FLORIAN MATYSZCZYK vel MATYSKO. Wieczny odpoczynek…

  1. KOLĘDOWE SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE. Harmonogram wszystkich spotkań kolędowych dostępny jest TUTAJ. Kolędę od pn. do pt. rozpoczynamy o 16:00, a w sb. o 14:00.

Dziękujemy za wszystkie zaproszenia, które otrzymaliśmy do Nowego Roku. Zostały one uwzględnione w bieżącym terminarzu. Wszystkich, którzy swe zaproszenia złożą do piątku odwiedzimy od 23 do 28 stycznia. Harmonogram kolędy dodatkowej podamy w przyszłą niedzielę.

W tym tygodniu odwiedzimy Parafian mieszkających przy ulicach:

PONIEDZIAŁEK: KRZYŻANOWSKIEGO

WTOREK: LELEWELA

ŚRODA: STASZICA

CZWARTEK: WAŃKOWICZA

PIĄTEK: TATARKIEWICZA, WYKI

SOBOTA: SPASOWSKIEGO

  1. W poniedziałek:

– Msza wotywna o Duchu Św. o 18:00. Po Mszy w kaplicy uwielbienie ze wspólnotą Veni Cretor.

  1. W środę:

– Rozpoczęcie Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

– Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:45.

  1. W niedzielę:

– w czasie Mszy świętych, słowo głosił będzie ks. Tadeusz Ceynowa – dyrektor archiwum diecezjalnego w Koszalinie, który opowie o pochodzącej z XVIII w. Skrzatuskiej Kronice ks. Delerdta, opisującej historię kultu MB Bolesnej – współcześnie wydany tekst kroniki będzie można nabyć w cenie 20 zł.

– O 16:30 zapraszamy na przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli Szkoły Katolickiej.

  1. KANCELARIA PARAFIALNA w styczniu czynna od wt do pt.: od 10:00 do 11:00 i od 15:00 do 16:00.

  1. W „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać na temat „Jak umierali Papieże?” o historii śmierci i pogrzebów biskupów Rzymu.

  1. Przy wyjściu z kościoła znajdują się ulotki z informacjami o rekolekcjach dla rodziców po stracie dziecka, które odbędą się w Skrzatuszu od 17 do 19 lutego.

Bieżące ogłoszenia duszpasterskie oraz informacje o życiu naszej Parafii odnajdziemy na stronie internetowej oraz na profilu FB. Bardzo dziękujemy za modlitwy, życzliwość i ofiary składane na potrzeby naszej parafii podczas ostatniej zbiórki w kwocie 7.200 PLN.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia duszy i ciała oraz darów Ducha Świętego na nowy tydzień.