OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV TYDZIEŃ ZWYKŁY – 11.07.2021 r.

 1. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Michał Szczepanik, + Julia Delęgowska, +Tadeusz Miziński, +Waldemar Niszcz, +Ryszard Hasik, + Irena Lis, +Bronisława Banasiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 1. Wakacyjny porządek Mszy Świętych:
 • w niedziele o godz. 7:00; 9:00; 10:30; 12:00; 13:30; 17:00 i 19:00;
 • w tygodniu o godz. 7:00; 12:00 i 18:00

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Chrystusa Króla od poniedziałku do soboty od 7:30 do 17:00.

 

 1. Sakrament pokuty w niedzielę na każdej Mszy Świętej, a w tygodniu kwadrans przed Mszami o godz. 7:00 oraz 12:00 i od 17:30 do 18:00.

 

 1. Dzisiaj

– po Mszach Świętych tradycyjna zbiórka ofiar na potrzeby parafii

 

 1. Poniedziałek

– po Mszy wieczornej Nabożeństwo do Ducha Świętego

 

 1. Wtorek

– Msza Święta i nabożeństwo fatimskie z procesją o 18:00

 

 1. Środa

– Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:45. Prośby i dziękczynienia prosimy składać do skarbony przy ołtarzu maryjnym.

 

 1. Propozycje duszpasterskie na czas wakacji:

– Siostry Szensztackie z Góry Chełmskiej zapraszają dzisiaj do udziału w IV Dniu Kultury dla Góry i w konkursie cukierniczym. Szczegóły dostępne są na plakacie i w Internecie.

– Zapraszamy seniorów 60+ do uczestnictwa w serii wakacyjnych spotkań tematycznych organizowanych przez Caritas. Bliższe informacje w gablocie.

– Piesza Pielgrzymka Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej na Jasną Górę w dniach od 1 do 13 sierpnia. Szczegóły na plakatach i w Internecie

 

 1. Gość Niedzielny do nabycia przy bocznym wyjściu z kościoła. Dzisiaj przeczytamy, jak uporządkować życie dzięki Regule św. Benedykta oraz o tym, czy anioły dają znaki.

 

Z całego Serca dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Jesienią chcemy podjąć się modernizacji systemu nagłośnienia w naszej świątyni. To niezwykle kosztowna, ale i konieczna inwestycja, która pozwoli wykorzystać walory akustyczne naszej świątyni oraz umożliwi na komfort słuchowy wszystkim uczestnikom liturgii. Uzyskaliśmy już częściowe wsparcie sponsorów tej inwestycji. Dlatego prosimy wszystkich, którzy chcą wesprzeć modernizację nagłośnienia o darowiznę na ten cel.

 

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom w tym tygodniu życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, a parafinom i przybyłym gościom na czas wakacji życzymy dobrego wypoczynku zdrowia, szczęścia i pokoju w sercu.

Niech Pan Bóg Wszystkim Błogosławi!