16. Niedziela Zwykła – 23.07.2023 r.

  1. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Anna Kluk, Irena Ode. Wieczny odpoczynek…
  1. W czasie wakacji Msze Święte w tygodniu o 7:00, 12:00 i 18:00.
  1. Sakrament pokuty w tygodniu kwadrans przed Mszami o 7:00 i 12:00 oraz od 17:30 do 18:00.
  1. KANCELARIA PARAFIALNA do końca lipca czynna od wtorku do piątku od 10:00 do 11:00 oraz we wtorek i czwartek od 15:00 do 17:00.
  1. Dzisiaj:

– Po każdej Mszy poświecenie pojazdów na parkingu przed kościołem i zbiórka na środki transportu dla misjonarzy.

  1. W poniedziałek:

– Msza wotywna i nabożeństwo do Ducha Świętego o 18:00.

  1. W środę:

– Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy po wieczornej Mszy.

  1. W niedzielę:

– Zbiórka na potrzeby Caritas parafii.

  1. W dniach 1-13 sierpnia zapraszamy do udziału w 41. Pieszej Pielgrzymce naszej na Jasną Górę. Zapisy trwają poprzez formularz na stronie internetowej:www.pielgrzymkikoszalin.pl. W tym czasie odbywa się również duchowe pielgrzymowanie w ramach tzw. Złotej Grupy. W zakrystii można zapisać swoje intencje na specjalnych kartkach, które zostaną zaniesione przed oblicze Maryi w Częstochowie. Ofiary złożone przy tej okazji służyć będą organizacji pielgrzymki.
  1. Oferujemy pracę w Szkole Katolickiej dla osoby sprzątającej. Bliższe informacje u ks. proboszcza.
  1. W odpowiedzi na potrzeby, chcemy w naszym kościele postawić zamykany konfesjonał. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć tę inicjatywę prosimy o składanie ofiar w kancelarii lub na konto parafii z tytułem „konfesjonał”.
  1. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. o zasadach wyboru Kolegium Kardynalskiego przez papieża Franciszka.

Dziękujemy bardzo za modlitwę, wszelką życzliwość i pomoc oraz za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia duszy i ciała oraz darów Ducha Świętego na nowy tydzień. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i słonecznego wypoczynku.