III TYDZIEŃ WIELKANOCNY – 23.04.2023 r.

 1. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Teresa Maciejewska, Teodora Szafulska, Jadwiga Reczka, Teresa Błaszczyńska, Władysław Michałko. Wieczny odpoczynek…

 1. Dzisiaj:

– Gościmy zespół muzyczny z Mińska „Ad Dei Gloriam”. Po Mszach możemy nabyć ich płyty. O godz. 18:00 zapraszamy na ich koncert, po którym będzie można złożyć ofiarę na parafię św. Jana Chrzciciela w Mińsku.

– Rozpoczynając TYDZIEŃ BIBLIJNY, możemy wychodząc z kościoła wylosować fragment z Pisma Świętego, by Słowo Boże inspirowało nasze życie.

 1. W Poniedziałek:

– Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski i naszej diecezji.

– nabożeństwo do Ducha Świętego po Mszy o 18:00.

 1. We wtorek

– Święto św. Marka Ewangelisty

 1. W środę:

– Przeżywając Tydzień Biblijny zapraszamy na pierwsze spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO, który będzie prowadziła siostra Bernadetta. Spotkanie odbędzie się w sali obok zakrystii po Mszy o 18.

 1. W piątek:

– Msza w intencji trzeźwości w naszych rodzinach o 18:00.

 1. W sobotę:

– Nowenna do św. Urszuli o 17:50.

– Koszaliński Wieczór Uwielbienia, czyli Eucharystia, biblijna konferencja o Kościele oraz modlitwa uwielbienia, w naszym kościele o 18:00.

 1. W niedzielę Dobrego Pasterza:

– Będziemy gościli Siostry Urszulanki, które przybliżą nam swoją misję i charyzmat.

 1. Organizujemy wakacyjne kolonie katolickie dla dzieci. Szczegółowe informacje na stronie internetowej.

 1. Trwają zapisy do klas pierwszych Katolickiej Szkoły Podstawowej. Szczegółowe informacje w sekretariacie.

 1. W sobotę, 13 maja odbędzie się autokarowa pielgrzymka różańcowa do Skrzatusza. Do udziału w niej zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł w kancelarii parafialnej.

 1. Przy bocznym wyjściu do nabycia GOŚĆ NIEDZIELNY, a w nim kilka osób, znanych z mediów, dzieli się z nami świadectwem obecności słowa Bożego i jego mocy w ich życiu.

            Dziękujemy bardzo za modlitwę, wszelką życzliwość i pomoc oraz za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za ubiegłotygodniową zbiórkę na dzieła Caritas diecezji i parafii w kwocie 4.200 PLN.

         Życzymy Drogim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, zdrowia duszy i ciała oraz obfitości darów Ducha Świętego na nowy tydzień.