OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXIII TYDZIEŃ ZWYKŁY – 14.11.2021 r.

 1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
  + Rajmund ZARZYCKI, +TADEUSZ SEREK, +HALINA TWAROWSKA. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 1. Wypominki za zmarłych są sprawowane w tygodniu o 17:15, a w niedziele o 18:15.
 • Kartki wypominkowe są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypominki prosimy składać w zakrystii i kancelarii.

 

 1. Dzisiaj:
 • Tradycyjna zbiórka na potrzeby parafii.
 • Z okazji Światowego Dnia Ubogich przy wyjściu z kościoła są wyłożone Torby Miłosierdzia, które możemy zabrać do domu. Napełnione żywnością oraz artykułami chemicznymi prosimy składać w koszach Caritas przy ołtarzu papieskim oraz w kaplicy.

 

 1. W poniedziałek:
 • po Mszy wieczornej konferencja pt. „Przyjdź Duchu Święty” w ramach Rekolekcji Odnowienia Wiary, dzięki którym można pogłębić wiedzę religijną i umocnić wiarę.

 

 1. W środę:
 • Zapraszamy wszystkich dojrzałych mężczyzn na spotkania nowej grupy parafialnej „Mocni Duchem”. Będzie to czas tylko dla mężczyzn, aby porozmawiać o życiu i o męskim przeżywaniu wiary. Spotkania będą się odbywały w każdą środę o 19:00 i potrwają ok. półtorej godziny. Wszystkich zainteresowanych panów zapraszamy już w najbliższą środę, 17 listopada do salki św. Józefa. Prosimy Drogie Panie, aby pomogły zachęcić mężczyzn do przyjścia.
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy wieczornej. Prośby i podziękowania prosimy wypisywać na kartkach wyłożonych przy obrazie Matki Bożej.
 • Spotkanie kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej po Mszy wieczornej.

 

 1. W sobotę – wigilię uroczystości Chrystusa Króla:
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu w kapicy Chrystusa Króla od 19:00 zakończona Eucharystią o 23:00.

 

 1. W niedzielę:
 • Po Mszach zbiórka ofiar na Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie.

 

 1. Gość Niedzielny, w którym m. in. o obchodzonym dzisiaj Światowym Dniu Ubogich do nabycia przy bocznym wyjściu z kościoła. Kalendarz diecezjalny do nabycia w zakrystii. 

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim za stosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych. Nadal prosimy o zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcję dłoni.

Z całego serca dziękujemy za modlitwy, życzliwość i ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ubiegłotygodniową zbiórkę 1265 złotych na Pomoc Prześladowanemu Kościołowi w Libanie.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom w tym tygodniu życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, a Parafinom i Gościom życzymy zdrowia, szczęścia i pokoju w sercu. Niech Bóg Wam Wszystkim Błogosławi!