OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY – 12.09.2021 r.

 

 1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + JAN LEONARD TAMBORSKI. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

 1. Trwa pierwszy etap modernizacji nagłośnienia. Został uruchomiony nowy wzmacniacz, mikrofony i głośniki oraz tymczasowa instalacja. Teraz przez cztery tygodnie będzie trwała faza testowa. Stąd prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących głośności i wyrazistości dźwięku po każdej Mszy w zakrystii.

 

 1. Porządek Mszy Świętych:
 • w tygodniu o godz. 7:00; 7:30; 12:00 i 18:00
 • w niedziele o godz. 7:00; 9:00; 10:30; 12:00; 13:30; 17:00 i 19:00;

 

 1. Dziś:

– Tradycyjna zbiórka ofiar na potrzeby parafii po każdej Mszy Świętej

 

 1. Poniedziałek

– Dzień Fatimski. Msza Święta o godz. 18:00 a po Mszy różaniec fatimski i procesja dookoła kościoła.

 

 1. Wtorek

– Nabożeństwo do św. Jana Pawła II po Mszy wieczornej.

 

 1. Środa

– Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:45. Prośby i dziękczynienia prosimy składać do skarbony przy ołtarzu maryjnym.

 

 1. Niedziela

– Tradycyjna zbiórka do puszek po Mszach Świętych na potrzeby Caritas Parafii

 

 1. Kancelaria parafialna od września jest czynna od WTORKU do PIĄTKU w godz. 15:00 – 17:00. Każdego dnia w kancelarii dyżurują kapłani: we wtorek – ks. Piotr Towarnicki, w środę ks. Roman Maziec, w czwartek- ks. Proboszcz, w piątek – ks. Piotr Kozłowski. W sprawach ważnych i pilnych, jak pogrzeby i wezwania do chorych, prosimy o kontakt z kapłanem dyżurnym przez cały dzień pod numerem telefonu 664-604-550.

 

 1. Intencje mszalne można zamawiać po każdej mszy świętej w zakrystii lub w kancelarii.

 

 1. Zapisy uczniów klas 3 SP do I Komunii Świętej i uczniów klas 8 SP i starszych do Sakramentu Bierzmowania przez cały wrzesień w kancelarii parafialnej.

 

 1. Organizujemy wyjazd na diecezjalną pielgrzymkę do Skrzatusza, wyjazd sprzed kościoła w niedzielę, 19 września o godz. 7:00. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy wraz z wpłatą 40 zł w zakrystii i kancelarii.Natomiast zapisy na Diecezjalny Dzień Młodzieży w Skrzatuszu w sobotę 18 września prowadzi ks. Piotr Kozłowski.

 

 1. Gość Niedzielny do nabycia przy bocznym wyjściu z kościoła. Ponadto w zakrystii jest do nabycia kalendarz diecezjalny na rok 2022 w cenie 10 zł.

 

Z całego Serca dziękujemy za modlitwy, życzliwość i ofiary na potrzeby parafii, szczególnie za wpłaty na konto i osobiste ofiary składane w ostatnim czasie na modernizację nagłośnienia naszej świątyni. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom w tym tygodniu życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, a parafinom i przybyłym gościom życzymy dobrego wypoczynku zdrowia, szczęścia i pokoju w sercu. Niech Bóg Wam Wszystkim Błogosławi!